Графічний модуль
Нейромережі, що малюють за словами:
добірка найкращих та інструкції до них
1.Midjourney - на сьогодні, мабуть, найбільш "просунута" нейромережа для створення зображень. Доступ відкритий через сервер в популярному серед геймерів месенджері Discord, де потрібно ознайомитися з правилами спільноти, потім перейти в один з каналів #newbies, ввести в чат команду /imagine і сформулювати свій запит англійською мовою. Головні особливості нейромережі: запити потрібно формулювати англійською мовою, ліміт на безкоштовну генерацію становить 25 зображень; є можливість купити підписку; можна одночасно згенерувати чотири зображення з високим рівнем деталізації.
2.Hugging Face - головна проблема сервісу – велика кількість користувачів, через що на генерацію зображення потрібно дуже довго чекати. Втім, обмежень на генерацію картинок немає.
3. DreamStudio - вимагає створення облікового запису, але можна зайти, якщо у вас є акаунт Google або Discord. Обмежене число кредитів на генерацію зображень. Сама ж нейромережа дозволяє не просто створювати картинки за запитом, але й індивідуально налаштовувати точність його відповідності, число кроків і безліч додаткових параметрів, що спрощує роботу і робить результат більш відповідним вашій уяві.
4. Craiyon - Дуже простий сервіс для створення зображень, оскільки він не вимагає ні реєстрації, ні додаткових налаштувань. Особливість нейромережі в тому, що вона за один раз генерує відразу дев'ять зображень, з яких можна підібрати ту, яка найбільш точно ілюструє запит. Craiyon створює прості, але деталізовані зображення. Може використовуватися в якості сервісу для створення базового малюнка, який дизайнер буде допрацьовувати самостійно. Приваблює зручністю в роботі та швидкістю отримання результату.
5. Starryai - запорука якісного результату в цій нейромережі – правильно сформульований текстовий опис, а також гарний підбір додаткових параметрів. Відповідно, вимагає умінь роботи з цими параметрами, наявність картинки-референсу, знання стилістики та інших художньо-дизайнерських елементів, чим може відштовхнути користувачів-любителів. Одночасно з цим відрізняється від інших нейромереж наявністю функцій соціальної мережі, що дозволяє надихатися іншими роботами та вивчати базові принципи роботи сервісу. Ще один момент – за зображення потрібно платити кредитами. Особливість Starryai в тому, що їх можна не тільки купувати, але і заробляти, виконуючи прості завдання. Це робить її схожою на онлайн-гру, що також виглядає досить цікаво.
6. Dream -Навіть у Google є власна нейромережа з лаконічною, але цілком відповідною назвою Dream. Головна особливість сервісу полягає в тому, що він аналізує пошукові запити, а потім на їх основі генерує абстрактні зображення. Працювати з програмою можна онлайн або у відповідному мобільному додатку. Досить ввести текстовий запит до 200 символів, а також вказати бажаний запит. Також є можливість працювати з NFT проєктами.